-

MARKIZY

            -

MARKIZY WARSZAWA

            -

ROLETY ZEWNĘTRZNE

            -

ROLETY FASADOWE

            -

SUNSHIELD

            -

ŻALUZJE FASADOWE

            -

ŻALUZJE DREWNIANE

            -

ŻALUZJE BAMBUSOWE

            -

ŻALUZJE ALUMINIOWE

            -

ŻALUZJE PVC I VENTEX

            -

VERTICALE

            -

PLISY

            -

WINTER MEETING

            -

ROLETKI MATERIAŁOWE

            -

MATY BAMBUSOWE

            -

KARNISZE ELEKTRYCZNE

            -

MOSKITIERY

            -

FOLIE OKIENNE

            -

STOP-PTAK

            -

KRATY ROLOWANE

            -

BRAMY ROLOWANE

            -

BRAMY SEGMENTOWE

            -

ZAMKI OKIENNE

            -

BRAMY PRZECIWPOŻAROWE

            -

KURTYNY PRZECIWPOŻAROWE

            -

MONTAŻ OSŁON PPOŻ

            -

Mapa produktów

BRAMY SEGMENTOWE - Bramy segmentowe garażowe


Bramy segmentowe garażowe
 
 Zdjęcia z realizacji >>


Oferujemy do sprzedaży - wraz z fachowym montażem - bramy segmentowe garażowe firmy KRISPOL.

Bramy te dzięki swej konstrukcji, charakteryzują się stabilną i bezawaryjną pracą oraz wysoką izolację termiczną (k≈1W/m2K) i akustyczną, a jedocześnie są w pełni bezpieczne dla środowiska.

Na wysoką jakość bram KRISPOL wpływa rodzaj i jakość użytych do ich produkcji materiałów. Bramy zbudowane są z sekcji o wysokościach 500 i 610mm. Ściany sekcji wykonane są z blach stalowych o grubości 0,5mm lub 0,7mm, ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Wypełnienie sekcji stanowi 40milimetrowa warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej, zapewniająca dobrą izolację termiczną i akustyczną. Wokół płaszczyzn bram montowany jest system trwałych uszczelnień.

Oferowane przez KRISPOL wzory przetłoczeń, szeroka gama dekorów i kolorów oraz możliwość doboru wyposażenia dodatkowego według indywidualnych potrzeb Klienta, pozwalają z powodzeniem dostosować wygląd bram segmentowych garażowych do oryginalnego designu współczesnej architektury, jak również zastosować je do klasycznych obiektów.

Sekcje bram garażowych segmentowych posiadają od strony zewnętrznej powierzchnie woodgrain (fakturę ciętego cedru) lub gładką.

Bramy z powierzchnią woodgrain dostępne są w jednym z trzech wzorów przetłoczeń:

  • poziomym wąskim (K2 RC)
  • poziomym szerokim (K2 RS)
  • w kasetony (K2 RA)

W bramach tych podstawowe kolory zewnętrzne to: biały (zbliżony do RAL 9016) oraz brązowy (zbliżony do RAL 8014). Oferujemy jednak ponadto - w standardzie - 19 kolorów dodatkowych, w tym m.in.: 6 odcieni brązu, czerwień rubinową, perłowobiały. Istnieje również możliwość zamówienia bramy w każdym z 210 kolorów palety RAL.

Na szczególną uwagę zasługują bramy z tłoczeniem w kasetony w dekorze złoty dąb oraz bramy z tłoczeniem poziomym wąskim w dekorach: złoty dąb, mahoń, orzech. Są to najchętniej wybierane przez Klientów wykończenia drewnopodobne, charakteryzujące się wysokimi walorami estetycznymi, a jednocześnie wyjątkowo trwałe, odporne na działanie promieni UV i innych szkodliwych czynników.

Bramy z powierzchnią gładką standardowo dostepne są w jednym z 28 dekorów palety RENOLIT (K2 RG dekor), lub w dowolnym kolorze palety RAL (K2 RG kolor).

Dodatkowym rozwiązaniem podwyższającym walory estetyczne bram, a jednocześnie umożliwiającym doświetlenie garażu, jest zamontowanie w sekcjach przeszkleń - okien prostokątnych lub owalnych. 

<< wsteczK2 RA

K2 RC

K2 RS

K2 RG dekor

K2 RG kolor

faktura woodgrain

faktura stucco© Copyright 2005 uni-kolor All rights reserved.
Created by Tworzenie stron internetowych Xann Design
DMOZ