-

MARKIZY

            -

MARKIZY WARSZAWA

            -

ROLETY ZEWNĘTRZNE

            -

ROLETY FASADOWE

            -

SUNSHIELD

            -

ŻALUZJE FASADOWE

            -

ŻALUZJE DREWNIANE

            -

ŻALUZJE BAMBUSOWE

            -

ŻALUZJE ALUMINIOWE

            -

ŻALUZJE PVC I VENTEX

            -

VERTICALE

            -

PLISY

            -

WINTER MEETING

            -

ROLETKI MATERIAŁOWE

            -

MATY BAMBUSOWE

            -

KARNISZE ELEKTRYCZNE

            -

MOSKITIERY

            -

FOLIE OKIENNE

            -

STOP-PTAK

            -

KRATY ROLOWANE

            -

BRAMY ROLOWANE

            -

BRAMY SEGMENTOWE

            -

ZAMKI OKIENNE

            -

BRAMY PRZECIWPOŻAROWE

            -

KURTYNY PRZECIWPOŻAROWE

            -

MONTAŻ OSŁON PPOŻ

            -

Mapa produktów

BRAMY SEGMENTOWE - Bramy segmentowe przemysłowe


Bramy segmentowe przemysłowe
 
 Zdjęcia z realizacji >>


Oferujemy do sprzedaży - wraz z fachowym montażem - bramy segmentowe przemysłowe firmy KRISPOL.

  • Brama segmentowa przemysłowa typu K2IS zbudowana jest z sekcji o wysokościach 500 lub 610mm. Ściany sekcji wykonane są z blach stalowych o grubości 0,5mm, ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Wypełnienie sekcji stanowi 40mm warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej.
  • Brama segmentowa przemysłowa typu K2IP zbudowana jest z sekcji o wysokościach od 450 do 650mm. Ściany sekcji wykonane są z anodowanego aluminium o grubości 1,4mm. Rama sekcji o grubości 40mm, wypełniona jest pojedynczym lub podwójnym 3mm szkłem akrylowym (w pakiecie 16mm). Dolna sekcja składa się z dwuściennej ocieplonej płyty aluminiowej.
  • Wokół płaszczyzn, obu typów bram K2I zamontowany jest system trwałych uszczelnień.

Sekcje bram przemysłowych segmentowych typu K2IS posiadają od strony zewnętrznej fakturę stucco (skórki pomarańczy) i dostępne są w poziomym wzorze przetłoczeń. W bramach tych podstawowy kolor zewnętrzny to biały (zbliżony do RAL 9002). W standardzie oferujemy ponadto 9 kolorów dodatkowych w tym m.in.: srebrny, czerwony, zielony. Na zamówienie bramy przemysłowe dostępne są w każdym z 210 kolorów palety RAL.

Dodatkowym rozwiązaniem podwyższającym walory estetyczne bram K2IS, a jednocześnie umożliwiającym doświetlenie obiektu, jest zamontowanie w sekcjach przeszkleń - okien prostokątnych lub owalnych.

Każda brama przemysłowa segmentowa może być dodatkowo wyposażona w drzwi serwisowe, motowane obok, lub w płaszczyźnie bramy. Zastosowanie drzwi serwisowych to najprostszy sposób na sprawną komunikację, bez konieczności podnoszenia całej płaszczyzny bramy.

Bramy przemysłowe firmy KRISPOL charakteryzują się stabilną i bezawaryjną pracą oraz wysoką izolacją termiczną i akustyczną, a jednocześnie są w pełni bezpieczne dla środowiska.

Bramy montowane są bezpośrednio za otworem. W zależności od istniejących warunków zabudowy istnieje mozliwość zastosowania różnego typu systemów prowadzeń, m.in. normalnego, niskiego, wysokiego, pionowego.

Do każdej bramy przemysłowej istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego.

Bramy KRISPOL produkowane są "na wymiar", czyli na indywidualne zamówienie Klienta. Znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych: halach produkcyjnych i magazynowych, salonach sprzedaży, warsztatach samochodowych, myjniach samochodowych. obiektach jednostek szybkiego reagowania itp.

<< wstecz

© Copyright 2005 uni-kolor All rights reserved.
Created by Tworzenie stron internetowych Xann Design
DMOZ