-

MARKIZY

            -

MARKIZY WARSZAWA

            -

ROLETY ZEWNĘTRZNE

            -

ROLETY FASADOWE

            -

SUNSHIELD

            -

ŻALUZJE FASADOWE

            -

ŻALUZJE DREWNIANE

            -

ŻALUZJE BAMBUSOWE

            -

ŻALUZJE ALUMINIOWE

            -

ŻALUZJE PVC I VENTEX

            -

VERTICALE

            -

PLISY

            -

WINTER MEETING

            -

ROLETKI MATERIAŁOWE

            -

MATY BAMBUSOWE

            -

KARNISZE ELEKTRYCZNE

            -

MOSKITIERY

            -

FOLIE OKIENNE

            -

STOP-PTAK

            -

KRATY ROLOWANE

            -

BRAMY ROLOWANE

            -

BRAMY SEGMENTOWE

            -

ZAMKI OKIENNE

            -

BRAMY PRZECIWPOŻAROWE

            -

KURTYNY PRZECIWPOŻAROWE

            -

MONTAŻ OSŁON PPOŻ

            -

Mapa produktów

SUNSHIELD - Żaluzje Sunshield zewnętrzne


  Żaluzje Sunshield zewnętrzne
 
 Zdjęcia z realizacji >>

W nowym budownictwie powstaje wiele obiektów z przeszklonymi połaciami dachowymi o coraz bardziej wymyślnych kształtach i znacznych rozmiarach: halle w centrach biurowo-handlowych, patia, ogrody zimowe, werandy itp. Ludzie pragnąc więcej światła tworzą coraz bardziej wymyślne elementy architektoniczne, ale jednocześnie powstaje problem jak uchronić się przed nadmiarem ciepła i światła w coraz bardziej upalne lata.

Żaluzje Sunshield mogą pracować w płaszczyźnie pionowej, poziomej lub pod dowolnym kątem, dając zamknięcie dużo szczelniejsze niż klasyczne żaluzje poziome.

System 80R to chyba najbardziej uniwersalna wersja żaluzji Sunshiled. Może być stosowany wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, na elewacji. W przypadku systemu zewnętrznego może być instalowany jedynie w płaszczyźnie pionowej. W systemie tym wykorzystywane są lamele aluminiowe 80mm od tradycyjnych żaluzji fasadowych.

System 75E jest to specjalny system przystosowany do zastosowań na zewnątrz budynków. Ekstrudowane aluminiowe lamele o szerokości 75mm mają odpowiedni kształt i wytrzymałość przed naporem śniegu aby pokrywać również połacie dachowe, a nie tylko elewacje pionowe jak system 80R.

System 138W jest to innowacyjne rozwiązanie systemów elewacyjnych. Zastosowanie drewnianych lameli stworzyło całkiem nowe możliwości adaptacji do istniejących budynków i pełen komfort użytkowania. Sam wygląd zamontowanych żaluzji sunshield z wykorzystaniem drewna kojarzy się z elegancją i poczuciem dobrego smaku.

System 74W tak samo jak w systemie 138W do produkcji lameli wykorzystano drewno, zapewniając w ten sposób elewacjom budynków elegancki wygląd.

Żaluzje typu Sunshiled mogą być sterowane za pomocą korby, bądź też elektrycznie.

Sterowanie za pomocą korby jest rozwiązaniem tańszym niż elektryczne. Pomimo, że specjalne przeguby mogą poprowadzić korbę w dowolny sposób, nie może być zastosowany przy montażu na bardzo dużej wysokości czy w trudno dostępnych miejscach.

Napęd elektryczny jest bardziej komfortową wersją sterowania. Wykorzystując np. odbiorniki radiowe można sterować żaluzjami usytuowanymi nawet w znaczej odległości od operatora.

<< wstecz138W System

138W Rysunki

80R System

80R Rysunki

50W System

50W Rysunki

50A Rysunki

88E System

80E Rysunki

80E Rysunki

74W System

75E System© Copyright 2005 uni-kolor All rights reserved.
Created by Tworzenie stron internetowych Xann Design
DMOZ