-

MARKIZY

            -

MARKIZY WARSZAWA

            -

ROLETY ZEWNĘTRZNE

            -

ROLETY FASADOWE

            -

SUNSHIELD

            -

ŻALUZJE FASADOWE

            -

ŻALUZJE DREWNIANE

            -

ŻALUZJE BAMBUSOWE

            -

ŻALUZJE ALUMINIOWE

            -

ŻALUZJE PVC I VENTEX

            -

VERTICALE

            -

PLISY

            -

WINTER MEETING

            -

ROLETKI MATERIAŁOWE

            -

MATY BAMBUSOWE

            -

KARNISZE ELEKTRYCZNE

            -

MOSKITIERY

            -

FOLIE OKIENNE

            -

STOP-PTAK

            -

KRATY ROLOWANE

            -

BRAMY ROLOWANE

            -

BRAMY SEGMENTOWE

            -

ZAMKI OKIENNE

            -

BRAMY PRZECIWPOŻAROWE

            -

KURTYNY PRZECIWPOŻAROWE

            -

MONTAŻ OSŁON PPOŻ

            -

Mapa produktów

MOSKITIERY - Moskitiery plisowane


  Moskitiery plisowane
 
 Zdjęcia z realizacji >>

Drzwiowe moskitiery plisowane Plissè są systemem, który przebojem zdobywa polski rynek. W konfrontacji ze znaną na polskim rynku wersją drzwiową wypadają rewelacyjnie. Plisowanie sprawia, że cały pakiet po zsunięciu chowa się w prowadnicy. Wielką zaletą systemu jest brak dolnego profilu, oraż możliwość wykonania moskitiery o szerokości nawet do 8 metrów. Montaż i demontaż jest bardzo prosty. Do wyboru jest prawie 30 kolorów profili w tym ponad 10 drewnopodobnych.Zestaw do zabudowy Plisse 40 - Umożliwia odpowiednie wbudowanie moskitiery w konstrukcję drzwi. Całkowita głębokość profili aluminiowych 40 mm.

Zestaw do zabudowy Plisse 50 - Umożliwia odpowiednie wbudowanie moskitiery w konstrukcję drzwi. Dla modeli Unika i Perlegno. Rozmiar 50 mm.

Zestaw do zabudowy Plisse 78 + kanał do rolety zewnętrznej - Zestaw ten to rozszerzona wersja Plisse 50, powiększona o dodatkowy profil do prowadzenia rolety zewnętrznej.

Profil kompensujący - Aby zamontować moskitierę do nierównej powierzchni zaleca się stosowanie dodatkowego profilu kompensującego. Wszelkie nieszczelności nalezy wypełnić silikonem.

Gioconda ręczna - to pozioma plisowana moskitiera idealna zarówno do drzwi jak i okien, sterowana za pomocą rączki. Perfekcyjnie łączy się z drzwiowym systemem Plisse. Standardowo dostępna z siatką czarną, szara siatka jest montowana na życzenie klienta. Dodatkowa rączka sterująca ułatwia otwieranie i zamykanie moskitiery.

Gioconda pozioma - jest moskitierą idealnie nadającą się do drzwi. Dostępna wersja jedno lub dwuskrzydłowa. Dolny profil 9 mm umożliwia jej swobodne poruszanie się.

Gioconda dwustronna - jest plisowaną moskitierą idealną dla drzwi otwierających się z dwóch stron. Siatka znajduje się pomiędzy dwoma pionowymi profilami co sprawia, że system ten pasuje do systemów drzwi przesuwnych. Dodatkowe atuty systemu to łatwość instalacji, możliwość skompensowania wysokości do 10 mm oraz niski (9 mm) profil w podłodze.

Gioconda łańcuszkowa - to pozioma moskitiera idealna zarówno do drzwi jak i okien, sterowana za pomocą łańcuszka. System nie posiada hamulca. aby sterować moskitierą należy wypiąć łańcuszek z uchwytu, ustawić siatkę w wymaganej pozycji i wpiąć łańcuszek z powrotem w uchwyt.

Mini Plisse - moskitiera przesuwana poziomo. Jedno, lub dwuskrzydłowa, jest idealnym rozwiązaniem do większości okien. Jej całkowita głębokość (32 mm) pozwala na swobodną instalację na każdym typie okna, czy drzwi. Prosty system mocowania pozwala na montaż zarówno we wnękach jak i frontalnie. Maksymalna wysokość przy szerokości 135 cm wynosi aż 260 cm na jedno skrzydło moskitiery.
Mini Plisse nie może być zamontowana na oknie z roletami zewnętrznymi.

<< wsteczPLISSÈ 40 - zestaw do zabudowy

PLISSÈ 50 - zestaw do zabudowy

PLISSÈ 78 - zestaw do zabudowy

PLISSÈ - profil kompensujący

Gioconda Ręczna

Gioconda Pozioma

Gioconda Łańcuszkowa

Gioconda Dwustronna

Mini Plisse© Copyright 2005 uni-kolor All rights reserved.
Created by Tworzenie stron internetowych Xann Design
DMOZ