-

MARKIZY

            -

MARKIZY WARSZAWA

            -

ROLETY ZEWNĘTRZNE

            -

ROLETY FASADOWE

            -

SUNSHIELD

            -

ŻALUZJE FASADOWE

            -

ŻALUZJE DREWNIANE

            -

ŻALUZJE BAMBUSOWE

            -

ŻALUZJE ALUMINIOWE

            -

ŻALUZJE PVC I VENTEX

            -

VERTICALE

            -

PLISY

            -

WINTER MEETING

            -

ROLETKI MATERIAŁOWE

            -

MATY BAMBUSOWE

            -

KARNISZE ELEKTRYCZNE

            -

MOSKITIERY

            -

FOLIE OKIENNE

            -

STOP-PTAK

            -

KRATY ROLOWANE

            -

BRAMY ROLOWANE

            -

BRAMY SEGMENTOWE

            -

ZAMKI OKIENNE

            -

BRAMY PRZECIWPOŻAROWE

            -

KURTYNY PRZECIWPOŻAROWE

            -

MONTAŻ OSŁON PPOŻ

            -

Mapa produktów

MARKIZY Tkaniny - Jednobarwne


JednobarwneTkaniny markizowe marki SATTLER są zabezpieczone są za pomocą najnowszej technologii TEXGARD.

Impregnacja TEXGARD tworzy niewidoczną tarczę ochronną dla każdego włókna i bardzo dobrze zabezpiecza przed przenikaniem wody i osadzaniem się zabrudzeń takich jak olej, tłuszcz oraz przed tworzeniem się pleśni i alg. Ochrania też przed kurzem, spalinami i wpływem innych negatywnych czynników środowiska, dzięki czemu materiał długo utrzymuje czysty i estetyczny wygląd.

Właściwości tkaniny markizowej:

Tkaniny na markizy są wysokiej jakości, jednak wymogi ochrony środowiska i ograniczenia techniczne określają granice ich perfekcyjnych właściwości. Określone - niekorzystne zjawiska, które powstają podczas eksploatacji tkaniny, są mimo zastosowanej najwyższej techniki, nie do uniknięcia. Te zjawiska nie powodują jednak w żadnym stopniu utraty jakości i funkcjonalności markizy.

Przyczyny powstawania tych niekorzystnych zjawisk.

- Drobne zagniecenia - zdarzają się przy konfekcjonowaniu chroniących przed słońcem tkanin. Mogą być widoczne pod światło, przede wszystkim przy jasnych kolorach i ciemnych pasach.

- Falistość na szwach - załamania mogą powstawać w obrębie szwów, wzdłuż obrębienia i podczas rolowania tkaniny. Przyczyną tego zjawiska jest podwójne złożenie tkaniny na szwach. Napięcie tkaniny, które powstaje poprzez jej zwisanie może ten efekt jeszcze pogłębić. Również podczas silnego deszczu, kiedy gromadzi się na materiale duża ilość wody, mogą powstawać niewielkie zagłębienia.

- Odporność na przepuszczanie wody - poliakryl jest materiałem impregnowanym i przy odpowiedniej pielęgnacji oraz przynajmniej 14-stopniowym kącie nachylenia nie przepuszcza wody podczas zwykłych opadów deszczu. Jednak przy dłuższych okresach odfitych opadów deszczu lub gradu markiza musi zostać zwinięta, aby uniknąć jej uszkodzeń. Jeśli materiał został zmoczony, należy go w jak najkrótszym czasie wysuszyć, nie może być długo zwinięty w stanie mokrym.

- Rozciąganie - tkanina narażona jest na rozciąganie poprzez jej częste zwijanie. Szwy i obrębianie działają wprawdzie jak wzmocnienie, muszą jednak wytrzymać duże obciążenia. Podczas zwijania tkaniny szwy i obrębienia nakładają się na siebie, co potęguje jej napięcie i może powodować lekkie rozciągnięcie.

Tkaniny markizowe jednobarwne są produkowane w szerokiej gamie kolorów. Poniżej przedstawiono wykaz dostępnych kolorów dla wersji jednobarwnej.

Markizy z tkanin jednobarwnych to jedna z Naszych propozycji. Jednobarwnymi markizami doskonale osłonimy miejsca takie jak sklepy czy miejsca gdzie zbyt szeroka gama kolorystyczna byłaby niewskazana. Tkaniny jednobarwne nadają się także na tło pod nadruki.

<< wstecz

© Copyright 2005 uni-kolor All rights reserved.
Created by Tworzenie stron internetowych Xann Design
DMOZ