-

MARKIZY

            -

MARKIZY WARSZAWA

            -

ROLETY ZEWNĘTRZNE

            -

ROLETY FASADOWE

            -

SUNSHIELD

            -

ŻALUZJE FASADOWE

            -

ŻALUZJE DREWNIANE

            -

ŻALUZJE BAMBUSOWE

            -

ŻALUZJE ALUMINIOWE

            -

ŻALUZJE PVC I VENTEX

            -

VERTICALE

            -

PLISY

            -

WINTER MEETING

            -

ROLETKI MATERIAŁOWE

            -

MATY BAMBUSOWE

            -

KARNISZE ELEKTRYCZNE

            -

MOSKITIERY

            -

FOLIE OKIENNE

            -

STOP-PTAK

            -

KRATY ROLOWANE

            -

BRAMY ROLOWANE

            -

BRAMY SEGMENTOWE

            -

ZAMKI OKIENNE

            -

BRAMY PRZECIWPOŻAROWE

            -

KURTYNY PRZECIWPOŻAROWE

            -

MONTAŻ OSŁON PPOŻ

            -

Mapa produktów
Tarasowe
Markizy tarasowe są doskonałą ozdobą przydomowych ogródków i tarasów oraz restauracji czy sklepów. Dzięki możliwości składania markiz tarasowych macie Państwo szansę regulacji dopływu promieni słonecznych oraz ochrony przed deszczem. Markizami tarasowymi ozdobimy i uatrakcyjnimy każdy dom.

Balkonowe i fasadowe
W Naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów markiz balkonowych i fasadowych. Tak duży wybór umożliwi dopasowanie proponowanych przez Nasz sklep markiz na różnych balkonach i fasadach budynków. Znajdziecie u Nas markizy balkonowe i fasadowe: Egadi, Eoli, Metro - Light, Verimatic, Vertical – Light. Tak wysokiej klasy markizami balkonowymi i fasadowymi może pochwalić się niewiele firm w Polsce.

Dachowe
Oferujemy Państwu profesjonalne i bezpieczne w użyciu markizy dachowe. Markiz dachowych używa się głównie, do osłaniania świetlików dachowych, szklanych dachów, a także do zaciemniania powierzchni i ochrony przed warunkami atmosferycznymi np. ogrodów zimowych. Markizami dachowymi zasłonimy zarówno proste jak i nieregularne powierzchnie. Markizy dachowe mogą być także wolnostojące.

Pergole
Markizy Pergole przede wszystkim sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych. Markizami Pergole skutecznie ochronimy się przed słońcem czy silnym wiatrem. Posiadamy kilka rodzajów markiz Pergole: Pergolino P3000, Riviera SU8000, Riviera-Plus SU8100.

Markizy koszowe
Markizy koszowe posiadają wybitne walory dekoracyjne oraz duże możliwości konstrukcyjne, które zostały dostosowane do różnych wymagań architektonicznych. Montowane zarówno jak w i oknach wystawowych, tak i w hotelach czy restauracjach. Oferujemy markizy koszowe w wielu wariantach pozwalających dopasować się do istniejących wymagań architektury.

Tkaniny
Pokrycia markiz szyte są z najwyższej jakości tkanin markizowych marki SATTLER. Tkaniny te charakteryzują się najwyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, brud, pleśń, przesiąkanie i płowienie. Zabezpieczone są za pomocą najnowszej technologii TEXGARD.


© Copyright 2005 uni-kolor All rights reserved.
Created by Tworzenie stron internetowych Xann Design
DMOZ